داستان سریال اسپین آف To All the Boys

برای سه گانه دوست داشتنی نتفلیکس، سریال اسپین آف ساخته می شود

یکی از محبوب ترین فرنچایزهای سینمایی نتفلیکس در حال حرکت به سمت سریال است. در فیلم To All the Boys I’ve Loved Before شخصیت های لارا و پیتر کمدی رمانتیکی را ساختند که به سرعت قلب مخاطبین شبکه نتفلیکس را تسخیر کرده و تبدیل به سه گانه شد. برای بررسی بیشتر داستان سریال اسپین آف To All the Boys و سایر اطلاعات مرتبط، با فارسی شو همراه شوید.

داستان سریال اسپین آف To All the Boys

بعد از سه فیلم با رهبری شخصیت Lana Condor، فرنچایز To All the Boys اکنون شخصیت متفاوتی را برگزیده است. در این سریال قرار است Kitty خواهر کوچکتر لارا نقش اصلی باشد.

اوایل سال جاری گزارش هایی مبنی بر اینکه نتفلیکس در حال کار بر روی یک سریال تلویزیونی با محوریت شخصیت Kitty است منتشر شد که قرار است داستان سه گانه سابق را ادامه دهد. در روز دوشنبه این استریمر ساخت سریال مذکور را به صورت رسمی تایید کرد.

Anna Cathcart که در سه فیلم سابق نقش Kitty را بازی کرده بود نقش سابق خود را به عنوان نقش اصلی سریال بازی می کند. Jenny Han که کتاب های To All the Boys book را نوشته است به عنوان سازنده سریال و همچنین سرپرست سریال در کنار Sascha Rothchild حضور خواهد داشت. این دو نفر نیز در کنار Matt Kaplan از طرف استودیوی ACE Entertainment تهیه کنندگی اجرایی را نیز بر عهده خواهند داشت. فصل اول این سریال شامل ۱۰ قسمت ۳۰ دقیقه ای خواهد بود.

در داستان سریال اسپین آف To All the Boys که هنوز نام رسمی آن مشخص نشده Kitty Song Covey که یک واسطه برای پیدا کردن دوست یا شریک زندگی نوجوانان است فکر می کند هرآنچه که در مورد عشق لازم است را می داند اما وقتی که مجبور می شود برای دیدن دوست پسرش که از او دور است نصف دنیا را سفر کند متوجه می شود روابط وقتی که خودت درگیر هستی پیچیده تر از آن است که فکر می کنی.

در حالی که در سریال پیش رو Kitty، وقایع To All the Boys I’ve Loved Before و دنباله های آن را پیگیری می کند هنوز نتفلیکس اعلام نکرده که آیا سایر شخصیت ها به این سریال باز خواهند گشت یا خیر. Anna Cathcart تا کنون تنها کسی است که حضورش قطعی شده.

نظر شما در مورد سریال اسپین آف To All the Boys چیست؟ آیا هیجان زده شده اید؟ پیگیر فیلم های آن بوده اید یا نه؟

منبع: Comicbook