داستان و تاریخ انتشار سریال Chapelwaite

سریال Chapelwaite استیون کینگ، ترسناک همانند Salem’s Lot

دنیای اقتباس از آثار استیون کینگ با وجود فیلم و سریال های مختلف، گوناگون و زیاد است. اینک اقتباسی از یکی از آثار این استاد ترس و دلهره با نام Chapelwaite که پیش درآمد سریال Salem’s Lot است در راه می باشد. برای بررسی داستان و تاریخ انتشار سریال Chapelwaite با فارسی شو همراه شوید.

داستان و تاریخ انتشار سریال Chapelwaite

استودیوی EPIX قرار است این سریال را که از داستان کوتاه استیون کینگ تحت عنوان Jerusalem’s Lot الهام گرفته شده است را بسازد. داستان سریال Chapelwaite که پیش درآمدی بر رمان او تحت عنوان Salem’s Lot است در شهر کوچک Maine رخ می دهد و در مورد تجارب Charles Boone (که آدرین برادی نقش او را ایفا می کند)، نجیب زاده ای است که عمارتی به او ارث می رسد و طی اکتشافتش پی می برد اجداد او گذشته تاریکی داشته اند و تلاش می کند تا با این تاریکی که برای نسل ها در خاندان Boones ریشه کرده مبارزه کند.

سریال Chapelwaite توسط برادران Peter Filardi و Jason Filardi نوشته شده است که Peter تجربه زیادی در مبارزه با تاریکی دارد. او نسخه ۱۹۹۶ فیلم The Craft، ریبوت ۲۰۱۷ فیلم Flatliners و به طور جالبی دو قسمت از مینی سریال Salem’s Lot در سال ۲۰۰۰ را نوشته است.

رمان اصلی کینگ ابتدا سال ۱۹۷۹ برای یک سریال اقتباس شد. سریالی عالی که تا کنون نیز ترسناک باقی مانده است. در سال ۲۰۰۴ سریال بازنگری شده آن ساخته شد که Rob Lowe به ایفای نقش پرداخت.

سوال این است که آیا Chapelwaite به خون آشامان زنده خواهد پرداخت یا نه؟ در تریلر منتشر شده شاهد اتفاقات عجیب و غریب هستیم اما چیزی به شکل خون آشام دیده نشد. برای مشخص شدن این قضیه باید تا انتشار آن صبر کنیم. تاریخ انتشار سریال Chapelwaite از شبکه EPIX برای ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ تعیین شده است.

نظر شما در مورد این سریال چیست؟ آیا نسخه ابتدایی آن یعنی Salem’s Lot را دیده اید؟

منبع: Gamesradar