داستان و بازیگران سریال Our Flag Means Death سریال پرچم ما یعنی مرگ نشانه مرگ است

سریال کمدی Taika Waititi پنج بازیگر جدید به اعضای خود اضافه کرده

سریال جدید کمدی شبکه HBO Max تحت عنوان «پرچم ما یعنی مرگ» پنج بازیگر دیگر را به لیست خود اضافه کرد تا در کنار Taika Waititi و Rhys Darby بازی کنند. در این مطلب به بررسی لیست بازیگران و نیز داستان سریال Our Flag Means Death می پردازیم. با فارسی شو همراه باشید.

داستان و بازیگران سریال Our Flag Means Death سریال پرچم ما یعنی مرگ نشانه مرگ است

Ewen Bremner که نقش Spud را در فیلم Trainspotting بازی کرده و به تازگی نقش هایی در فیلم های Wonder Woman و First Cow داشته در نقش Buttons و David Fane یار قدیمی Waititi در نقش Fang و ستاره فیلم Cruella یعنی Joel Fry در نقش Frenchie و Guz Khan که در Army of Thieves بازی کرده در نقش Ivan و نهایتا Matt Maher که در فیلم های Marriage Story و Captain Marvel او را دیده ایم در نقش Black Pete بخشی از بازیگران اصلی سریال Our Flag Means Death را تشکیل می دهند.

داستان سریال Our Flag Means Death که در اوایل قرن ۱۸ رخ می دهد تقریبا بر اساس ماجراجویی های واقعی Stede Bonnet (که Darby نقش او را بازی می کند) است، یک ملک دار ثروتمند که از بحران میانسالی رنج می برد و به کاپیتان Revenge، یک دزد دریایی کشتی تبدیل می شود. Waititi علاوه بر کارگردانی و تهیه کنندگی اجرایی، خود نیز نقش یک دزد دریایی نامشهور به نام Blackbeard را در سریال بازی می کند.

Garrett Basch که پروژه هایی از قبیل What We Do in the Shadows (سریال شبکه FX که بر اساس فیلم Waititi با همین نام در سال ۲۰۱۴ ساخته شده بود) و The Night Of با بازی Riz Ahmed را در کارنامه خود دارد همچنین تهیه کننده اجرایی است. در عین حال، David Jenkins نیز به عنوان سرپرست پروژه حضور دارد – او سابقا هدایت سریال کمدی علمی-تخیلی People of Earth را نیز برعهده داشته است.

Waititi و Darby قبلا در سریال Flight of the Conchords شبکه HBO با یکدیگر کار کرده اند، سریال که در مورد دو چوپانی بود که به موسیقی دان تبدیل می شوند، در آن سریال Darby در نقش مدیر گروه موسیقی ظاهر شد. به تازگی Waititi درگیر کارگردانی دنباله دنیای مارول یعنی Thor: Love and Thunder بوده و در فیلم های اکران نشده Free Guy و The Suicide Squad به عنوان بازیگر حضور خواهد داشت. همچنین او سریال Reservation Dogs را برای شبکه FX، اسپین آف What We Do in the Shadows تحت عنوان We’re Wolves و یک فیلم جنگ ستارگان با عنوان نامشخص نیز در دست ساخت دارد.

تاریخ انتشار سریال Our Flag Means Death هنوز معلوم نیست.

نظر شما در مورد این سریال چیست؟ آیا با کارهای Waititi آشنایی دارید؟

منبع: Gamesradar