داستان سریال ترسناک The Final Girl Support Group

سریال ترسناک اسلشر The Final Girl Support Group به HBO Max می آید

The Final Girl Support Group سریال ترسناک جدید به سبک اسلشر که بر اساس رمان ترسناک Grady Hendrix ساخته شده به HBO Max می آید. در این مطلب به بررسی داستان سریال ترسناک The Final Girl Support Group می پردازیم. با فارسی شو همراه باشید.

داستان سریال ترسناک The Final Girl Support Group

داستان سریال The Final Girl Support Group که بر اساس رمان آن ساخته شده در مورد ۶ بازمانده زن از جنایات وحشتناک است که تجارب آنها سبب شهرتشان شده و بر اساس آن فیلم و سریال های متعددی ساخته اند. این دختران بازمانده گروه حمایتی مخفی را در لس آنجلس تشکیل می دهند تا تجارب سخت و ترومای ناشی از آن را درمان کنند. محوریت سریال در مورد Lynette و تجارب او است.

تمام روایت این زنها مشابه فیلم های کلاسیک ترسناکی از جمله Halloween، Scream، A Nightmare on Elm Street و Friday the 13th است. علاوه بر این، طرفداران با اصطلاح Final Girl که توسط نویسنده معروف Carol Clover در کتاب Men, Women and Chainsaws معرفی شد و دختری را که تنها بازمانده قتل عام در این سبک فیلم ها است را نشان داد.

این سریال در مراحل ابتدایی ساخت است. به عنوان کسی که کتاب را خوانده ام دیدن دخترهای بازمانده در فیلم های ذکر شده در بالا در نقش های خود در این سریال را حرکتی دقیق و خوب می دانم. Jamie Lee Curtis در فیلم Halloween و Heather Langenkamp در فیلم A Nightmare on Elm Street و Adrienne King در فیلم Friday the 13th و Neve Campbell در فیلم Scream. البته ممکن هم هست با آمدن بازیگران جدید حتی روند بهتری شکل بگیرد.

Charlize Theron تهیه کننده Denver & Delilah Films خواهد بود در حالی که Double Dream productions و Aperture Entertainment نیز حضور خواهند داشت. Andy Muschietti کارگردان It Chapter One و It Chapter Two احتمالا کارگردانی این سریال را برعهده خواهد داشت.

نظر شما در مورد این سریال چیست؟ آیا اجماع دختران بازمانده از فیلم های معروف سبک اسلشر خواهد بود یا روندی جدید و جذاب را پیگیری خواهد کرد؟

منبع: GamesRadar