داستان و تاریخ اکران فیلم جانوران شگفت انگیز 3 فیلم Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

از عنوان رسمی فیلم جانوران شگفت انگیز ۳ رونمایی شد

بالاخره از عنوان رسمی فیلم جانوران شگفت انگیز ۳ به همراه تاریخ اکران زودتر از موعد رونمایی شد. در این مطلب به بررسی داستان و تاریخ اکران فیلم جانوران شگفت انگیز ۳ یا Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore می پردازیم. با فارسی شو همراه شوید.

داستان و تاریخ اکران فیلم جانوران شگفت انگیز 3 فیلم Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

سومین قسمت از پیش آیندهای هری پاتر Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore نام گرفته در حالی که تاریخ اکران آن حدود ۳ ماه به جلو افتاده که در این دوره همه گیری کرونا اتفاق نادری است. در ابتدا قرار بود فیلم در سال ۲۰۲۱ منتشر شود ولی به علت همه گیری کرونا به تعویق افتاد.

به نظر می رسد وارنر براس استودیوی حامی فیلم اشتیاق زیادی بابت جلو افتادن تاریخ اکران دارد. همچنین در کنار تایید عنوان فیلم، اکران سینمایی آن نیز تایید شد.

خلاصه رسمی داستان فیلم از این قرار است: «استاد Albus Dumbledore می داند جادوگر پلید قدرتمند یعنی Gellert Grindelwald سودای در دست گرفتن کنترل دنیای جادوگران را دارد. او که به تنهایی قادر به متوقف ساختنش نیست، به Magizoologist Newt Scamander اختیار می دهد تا گروهی از جادوگران شجاع و فردی غیر جادوگر را رهبری کند تا در ماموریتی خطرناک با جانوران قدیمی و جدید و سپاه Grindelwald مقابله کنند. اما با بالارفتن خطر، Dumbledore چه مدت می تواند بی طرف بماند؟»

اما ما از عنوان The Secrets of Dumbledore چه چیزی دستگیرمان می شود؟ جود لا که نقش Albus Dumbledore را بازی می کند قبلا گفته بود عنوان فیلم سوم را قبل از اکران نسخه دوم می دانسته است. با کمی بررسی این حرف با عقل جور در می آید چرا که Albus به نظر می رسد این دفعه در مرکز توجهات باشد. به هر حال، عنوان جدید به Dumbledore دیگری نیز اشاره دارد یعنی Aurelius Dumbledore برادر Albus و Aberforth که خیلی وقت پیش گم شده و قبلا تحت عنوان Credence شناخته می شد. Ezra Miller نقش Credence/Aurelius را بازی می کند و به نظر می رسد نقش بزرگی در آینده داشته باشد.

راز دیگر Albus عشق او به Gellert Grindelwald است. با اینکه هنوز در فیلم یا کتاب های هری پاتر نشان داده نشده، مشهور است که Albus عاشق Grindelwald بوده است گرچه مشخص نیست آیا آن احساسات بازگشته اند یا نه. می توانیم انتظار داشته باشیم که این رابطه در The Secrets of Dumbledore نقش داشته باشد.

با این حال Johnny Depp نقش Grindelwald را بازی نخواهد کرد چراکه وی از این نقش کنار گذاشته شد و Mads Mikkelsen جایگزین او گردید. مس میکلسن در مصاحبه امسال خود با Total Film گفت «من فقط به اندازه نصف افراد دیگه در پروژه حضور داشتم. واقعا تجربه دوست داشتنی بود. من فکر میکنم اونها فیلمنامه واقعا عالی دارن؛ یک داستان منسجم و عالی. پس اگر همه چیز اینطور خوب پیش بره، فکر می کنم فیلم … همونطور که انتظار میره جادویی باشه، به همراه موجودات شگفت آورد و البته زیبا. داستان های تکان دهنده ای در اون وجود داره و امیدوارم همینطور هم باشه.»

تاریخ اکران فیلم جانوران شگفت انگیز ۳ یا Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore برای ۲۶ فروردین ۱۴۰۱ مشخص گردیده است. نظر شما در مورد این فیلم چیست؟ آیا طرفدار این سبک هستید؟ نسخه های سابق آن را دیده اید؟ نظرتان در مورد کنار گذاشته شدن جانی دپ چیست؟

منبع: Gamesradar