تامی هاردی و فارست ویتاکر در فیلم havoc - داستان فیلم havoc

فارست ویتاکر و تام هاردی در فیلم جدید اکشن نتفلیکس به نام Havoc

فارست ویتاکر به تازگی به جمع بازیگران فیلم Havoc پیوسته است. تام هاردی نیز از قبل برای بازی در فیلم کارگردان The Raid یعنی Gareth Evans حضور دارد. برای بررسی داستان فیلم Havoc با فارسی شو همراه شوید.

تامی هاردی و فارست ویتاکر در فیلم havoc - داستان فیلم havoc

داستان فیلم Havoc که در ژانر اکشن و هیجان انگیز قرار می گیرد اتفاقات بعد از یک معامله ناموفق مواد غیرمجاز را دنبال می کند. وقتی که یک کارآگاه باید برای نجات پسر یک سیاستمدار در دنیای مافیایی مجرمان زنده بماند و در عین حال جلوی فساد و توطئه ای که شهر را فرا گرفته بگیرد.

آخرین نقش فارست ویتاکر در فیلم دیگر نتفلیکس، متفاوت با فیلم حاضر بوده است – او نقش Jeronicus Jangle را در فیلم Jingle Jangle: A Christmas Journey بازی کرد. همچنین در فیلم Respect زندگی نامه Aretha Franklin نیز او را در کنار Jennifer Hudson می بینیم. با این حال در پشت دوربین او به عنوان تهیه کننده فیلم درام Passing که Ruth Negga و Tessa Thompson در آن بازی میکنند حضور داشته است. همچنین در سریال Godfather of Harlem نیز او زندگی واقعی گنسگتری به نام Bumpy Johnson را به تصویر می کشد.

اما در مورد Evana، آخرین پروژه او سریال Gangs of London بوده که هم نویسندگی و هم ساخت آن بر عهده او بوده که در آن Joe Cole بازیگر Peaky Blinders ایفای نقش میکند و صحنه های درگیری زیادی را شاهد هستیم. چیزی که می تواند به سرنخ هایی بدهد تا انتظار چه چیزی را از Havoc می توانیم داشته باشیم. آخرین باری که او بر صندلی کارگردانی نشسته بود سال ۲۰۱۸ برای فیلم ترسناک Apostle نتفلیکس بود که در آن Dan Stevens ستاره فیلم Beauty and the Beast نقش مردی را بازی می کرد که باید خواهرش را از دست یک فرقه در جزیره ای دور افتاده نجات می داد.

نظر شما در مورد فیلم Havoc چیه؟ از فیلم های فارست ویتاکر خوشتون میاد؟ فارست ویتاکر و تام هاردی در کنار هم چطور؟

منبع: GamesRadar