تاریخ انتشار قسمت 9 و ادامه فصل 11 سریال مردگان متحرک سریال the walking dead

ادامه فصل ۱۱ و تاریخ انتشار قسمت ۹ مردگان متحرک کی خواهد بود؟

فصل ۱۱ مردگان متحرک قرار است مدتی استراحت کند. لذا آن دسته از طرفداران که بی صبرانه منتظر دیدن قسمت نهم آخرین فصل سریال هستند احتمالا بیشتر اذیت خواهند شد. در این مطلب به معرفی برنامه زمانی تاریخ انتشار قسمت ۹ و ادامه فصل ۱۱ سریال مردگان متحرک خواهیم پرداخت. با فارسی شو همراه شوید.

تاریخ انتشار قسمت 9 و ادامه فصل 11 سریال مردگان متحرک سریال the walking dead

تاریخ انتشار قسمت ۹ فصل ۱۱ سریال مردگان متحرک مشخص شده است و متاسفانه چند ماهی باید صبر کنید: ۱ اسفند ۱۴۰۰ که از طریق شبکه AMC پخش خواهد شد. در بریتانیا به احتمال زیاد در ۲ اسفند ۱۴۰۰ به دارندگان حساب دیزنی پلاس نمایش داده خواهد شد ولی با این حال هنوز اعلام رسمی صورت نگرفته است.

اگر تمایل دارید قسمت ۹ را زودتر ببینید هنوز یک راه وجود دارد و آن داشتن حساب AMC است. اگر حساب کاربری AMC دارید شما می توانید یک هفته زودتر یعنی ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ شروع به دیدن ادامه سریال کنید که از جهت رفع خطر اسپویل شدن ایده مناسبی است. همچنین یک دوره عضویت ۷ روزه آزمایشی وجود دارد که به وسیله آن می توانید اپیزود اول را سریعتر ببینید. البته از آنجایی که در ایران قوانین کپی رایت برای محصولات خارجی وجود ندارد خیالمان راحت است که به محض منتشر شدن در شبکه AMC یک روز بعد نسخه زیرنویس دار آن برایمان در دسترس خواهد بود.

اما سراغ برنامه زمانی انتشار قسمت های فصل ۱۱ برویم. همانطور که می دانید (یا نمی دانید) فصل ۱۱ سریال The Walking Dead قرار است ۲۴ قسمت داشته باشد که طی سه مرحله منتشر می شوند. اولین بخش ۸ قسمتی بین ماه های مرداد و مهر پخش شد. بخش ۸ قسمتی دوم نیز پس از وقفه صورت گرفته سر انجام بین ۱ اسفند ۱۴۰۰ تا ۲۱ فروردین ۱۴۰۱ پخش خواهد شد (البته در خود شبکه AMC همانطور که در بالا گفته شد یک هفته زودتر پخش می شوند پس برای ما ایرانی ها یک هفته زودتر از بقیه کشورها در دسترس خواهد بود). هشت قسمت نهایی سریال نیز در سال ۲۰۲۲ منتشر می شود که ممکن است در تاریخی مشابه با هشت قسمت ابتدایی آن پخش شود.

شما هم از وقفه افتادن ادامه فصل ۱۱ سریال مردگان متحرک ناراحت شدید؟ فصل آخر را تا به اینجای کار چگونه دیده اید؟

منبع: Gamesradar