قسمت 8 فصل 5 سریال ریک و مورتی و بث

فصل ۵ سریال ریک و مورتی گذشته تاریک بث را تایید کرد

سریال ریک و مورتی معمولا گمراه کننده است اما نه این بار. در یک رونمایی غافلگیر کننده، قسمت ۸ فصل ۵ سریال تایید کرد که یکی از برجسته ترین شخصیت های سریال یعنی بث مدتها قبل از اینکه طرفداران متوجه شوند مرده بوده. برای بررسی این مطلب با فارسی شو همراه شوید.

قسمت 8 فصل 5 سریال ریک و مورتی و بث

در قسمت هشتم (Rickternal Friendshine of the Spotless Mort) ریک به بخش ناهشیار ذهن Birdperson وارد می شود تا بهترین دوست خود را نجات دهد. در این مسیر، او با خاطره خودش در ۳۵ سالگی مواجه می شود و دوتایی برای نجات مرد پرنده ای تلاش می کنند. اما دو ریک طبق معمول به جر و بحث با یکدیگر می پردازند.

در کاوش زندگی گذشته ریک، ریک جوانتر متوجه می شود که ریک با نوه خود به ماجراجویی می پردازد، که دست بر قضا در می یابیم این امر غیر ممکن است: ریک جوان می پرسد: «تو از اون آدمای منزجر کننده ای هستی که با بث های بالغ رها شده زندگی می کنی؟ … تو با یک نسخه از دختر مرده ما زندگی میکنی.»

در واقع اگر بخواهیم واضح تر بگوییم: دختر واقعی بث خیلی وقت پیش مرد و مورتی و سامر را به دنیا نیاورده. گرچه از قبل میدانستیم که خانواده حال حاضر ریک (سوای از مورتی) واقعی نیستند (در قسمت ششم فصل اول تحت عنوان Rick Potion #9 دیدیم که ریک و مورتی بعد از فراگیر شدن ناهنجاری در زمین به دنیای دیگری رفتند)، این اولیه تاییدیه این فرضیه هستش که بث خیلی قبل تر در کودکی مرده است.

در فصل سوم نیز زمانی که ریک خاطراتی را برای گمراه کردن Federation ساخت، تصویر همسر و دخترش را نشان داد که در گاراژ او کشته شدند. حالا به نظر می رسد این خاطره «کاملا ساختگی» اکنون واقعی از آب در آمده. در فصل ۵ عشق ریک به Diane یعنی مادر بث نشان داده شد. حالا یک قدم جلوتر رفته و دید جدیدی به رابطه ریک با بث و خانواده Smith ارائه داده.

با توجه به این مطلب او به گونه ای پنهانی تنها بوده و تمام مدت با جایگزین ها زندگی کرده است که صحبت از یک تغییر تاریک در روایت داستان دارد. باید ببینیم در اپیزود و فصل های پیش رو شاهد چه چیزهایی خواهیم بود.

نظر شما در مورد این چرخش داستانی چیست؟ شخصیت ریک را چطور ارزیابی می کنید؟ چه نکات پنهان دیگری در سریال وجود داشته که آشکار شده یا هنوز مبهم است؟

منبع: Gamesradar