بازیگران و داستان فیلم Killers of the Flower Moon

تا به حال فیلمی مانند فیلم Killers of the Flower Moon مارتین اسکورسیزی ندیده ایم

Eric Roth نویسنده فیلم جدید مارتین اسکورسیزی در اظهار نظری گفته است که تا به حال مانند این فیلم بر صفحه نمایش دیده نشده. برای بررسی بیشتر این خبر و نیز آگاهی از داستان و بازیگران فیلم Killers of the Flower Moon با فارسی شو همراه شوید.

بازیگران و داستان فیلم Killers of the Flower Moon

Roth در مصاحبه ای با Collider گفت : «به گمون تا به حال همچین فیلمی ندیدیم. و برای من یک فیلم به یادماندنی خواهد بود.»

داستان فیلم Killers of the Flower Moon بر اساس کتاب پر فروشی با همین نام است که در دهه ۲۰ اوکلاهاما روی می دهد و قتل زنجیره ای اعضای ثروتمند نفتی را دنبال میکند. جرایم وحشیانه ای که به عنوان حکمرانی وحشت شناخته شدند. از بازیگران فیلم Killers of the Flower Moon می توان Jesse Plemons، Leonardo DiCaprio, Lily Gladstone و Robert De Niro را نام برد. Plemons نقش Tom White مامور FBI که مسئول تحقیق در مورد قتل ها شده -در ابتدا قرار بود DiCaprio این نقش را بازی کند اما برنامه عوض شد و او اکنون نقش برادر زاده یک دامدار قدرتمند محلی که با یک Osage ازدواج کرده را دارد -را بازی خواهد کرد.

با این حال Roth در مورد شایعات پیرامون انتخاب نقش دیکاپریو و پلمونز معتقد است که هر دوی آنها تاثیر مهم و برابری در فیلم دارند : «من نمیگم که Plemons نقش اوله. میگم اون قهرمان منتخب هستش. فکر میکنم اینجوری عادلانه تره چون نقش های تقریبا برابر هستند و همیشه تا میزان مشخصی برابر بودن و نقش لئو هم خیلی پیچیده و جالب هستش. یک نقش هوشمندانه برای یک بازیگر هوشمند که اونو اجرا کنه.»

یک مطلب مرتبط:  تریلر Enola Holmes : "میلی بابی براون" در نقش خواهر سرکش شرلوک هلمز

Roth یک نویسنده برنده جایزه است که فیلم های قابل توجهی از جمله Forrest Gump, The Curious Case of Benjamin Button و A Star is Born را در کارنامه خود دارد.

نظرتون در مورد فیلم جدید مارتین اسکورسیزی چیه؟ به نظرتون چقدر متفاوت میتونه باشه که نویسنده متبحری چون Roth میگه تاحالا مثل اونو ندیدیم؟ از طرفداران کارهای اسکورسیزی هستین؟

منبع:GamesRadar