داستان و تاریخ اکران فیلم اتاق فرار 2 با عنوانEscape Room: Tournament of Champions فیلم escape room 2

فیلم اتاق فرار ۲ : شش نفری که برای زنده ماندن تلاش می کنند

پس از موفقیت اتاق فرار، اکنون دنباله آن با عنوان مسابقه قهرمانان در حال ساخت است. در این مطلب به بررسی داستان و تاریخ اکران فیلم اتاق فرار ۲ یا Escape Room: Tournament of Champions می پردازیم. با فارسی شو همراه شوید.

داستان و تاریخ اکران فیلم اتاق فرار 2 با عنوانEscape Room: Tournament of Champions فیلم escape room 2

هنگامی که فیلم Jigsaw سال ۲۰۱۷ در شروع مجدد این مجموعه داستانی شکست خورد – گرچه که این مجموعه با فیلم Spiral دوباره بازگشته- فیلم Escape Room جایگزینی مرگبار را پیشنهاد کرد.

فیلم اول در سال ۲۰۱۹ منتشر شد و بر ۶ نفر تمرکز داشت که به طور ناخواسته در اتاق فرار حضور داشته و برخلاف تفکر قالبی شما از فیلم های پازلی با نتایج بسیار جدی روبرو می شدند. بله یعنی مرگ، اما دو نفر از آنها زنده ماندند تا در دنباله آن حضور داشته باشند. اکنون زمان ارائه نسخه دوم آن تحت عنوان فیلم Escape Room: Tournament of Champions فرا رسیده است.

از جمله بازیگران فیلم Escape Room 2 می توان Taylor Russell را در نقش Zoey و Logan Miller را در نقش Ben نام برد که از نسخه اول به جای مانده اند. همچنین کارگردانی آن را نیز همانند سابق Adam Robitel بر عهده گرفته است.

داستان فیلم اتاق فرار ۲ از این قرار است که همانند نسخه اول شش نفر به طور ناخواسته خود را در اتاق های فرار می یابند و به تدریج به نقاط مشترک خود با سایر شرکت کنندگان پی میبرند … و در می یابند که همگی این بازی را قبلا انجام داده اند.

پس یک اتاق فرار مرگبار دیگر برای افراد جدید؟ هیجان انگیز به نظر می رسد. تاریخ اکران فیلم اتاق فرار ۲ که قرار است در سینماها صورت گیرد برای ۲۵ تیر ۱۴۰۰ مشخص گردیده.

یک مطلب مرتبط:  تریلر Khuda Haafiz : ویدیوت جاموال در ماموریتی برای یافتن همسر گمشده اش

نظر شما در مورد این فیلم چیست؟ به نظر شما رقیب یا جایگزین قابلی برای Saw بوده؟

منبع: GamesRadar