داستان و تاریخ انتشار و بازیگران فیلم کشتار با اره برقی در تگزاس فیلم The Texas Chainsaw Massacre

فیلم جدید کشتار با اره برقی در تگزاس به نتفلیکس می آید

فیلم جدید The Texas Chainsaw Massacre در ابتدا قرار بود اکران سینمایی داشته باشد اما طبق گزارش The Hollywood Reporter استودیوی Legendary Pictures تصمیم گرفته حق امتیاز آن را به نتفلیکس بفروشد. در این مطلب به بررسی داستان و تاریخ انتشار و بازیگران فیلم کشتار با اره برقی در تگزاس می پردازیم. با فارسی شو همراه باشید.

داستان و تاریخ انتشار و بازیگران فیلم کشتار با اره برقی در تگزاس فیلم The Texas Chainsaw Massacre

ساخته جدید این داستان کلاسیک ترسناک را David Blue Garcia کارگردانی کرده و تهیه کنندگی آن را سازنده Don’t Breathe و Evil Dead یعنی Fede Alvarez بر عهده دارد. فیلم قرار است دنباله فیلم Tobe Hooper سال ۱۹۷۴ باشد. همانند دو فیلم Halloween و Candyman، این فیلم نیز سایر دنباله ها را نادیده گرفته و داستان را از جایی که فیلم Hooper تمام شد ادامه می دهد.

در پایان فیلم اصلی شاهد بودیم که آخرین دختر یعنی Sally Hardesty با سر و صورت آغشته به خون در پشت یک وانت جیغ می کشد و از مرد ماسکدار دور می گردد. قرار بود Sally به دنباله بازگردد ولی از آنجایی که Marilyn Burns در سال ۲۰۱۶ فوت کرد Olwen Fouéré نقش او را بازی خواهد کرد.

داستان فیلم کشتار با اره برقی در تگزاس چندین سال پس از رویدادهای نسخه اول روی می دهد، جایی که کسی از مرد صورت چرمی چیزی نشنیده است. ملودی (Nell Hudson) زنی است که از روی ناچاری خواهر کوچکتر خود (Elsie Fisher) را برای سفری کاری به تگزاس می برد. طبق گفته Alvarez و همانطور که انتظار می رود این دو خواهر با روانی اره برقی به دست مواجه می شوند. آلوارز در پادکست Boo Crew گفت: «این یک دنباله مستقیمه و همون شخصیت هست. پیر مرد صورت چرمی» در حالی که افزود قرار نیست فیلم یک نوسازی نسخه قبلی باشد «همه چیز کلاسیکه، از تکنیک های قدیمی استفاده شده. رویکردی خیلی شبیه به آنچه در Evil Dead استفاده شد. استفاده از تکنیک های قدیمی فیلم برداری مثل لنزهای قدیمی … خیلی شبیه نسخه اصلی هستش.»

سایر بازیگران فیلم کشتار با اره برقی در تگزاس Jacob Latimore، Moe Dunford، Alice Krige، Sarah Yarkin و Jessica Allain خواهند بود. تاریخ انتشار دقیق فیلم کشتار با اره برقی در تگزاس مشخص نیست اما ظاهرا در اکتبر (مهر و آبان) به روی صفحه نمایش کوچک می رود.

نظر شما در مورد این فیلم چیست؟ آیا نسخه های قبلی آن را دیده اید؟

منبع: Gamesradar