داستان و بازیگران و تاریخ اکران فیلم موربیوس Morbius

موربیوس، ضد قهرمان دیگری که مارول پس از موفقیت ونوم به آن می پردازد

بعد از دو فیلم موفقیت آمیز ونوم، سونی به دنبال شخصیت دیگر نزدیک به دنیای اسپایدرمن است تا دنیای غیر مارولی خود را تقویت کند. موربیوس خون آشام، نفر بعدی خواهد بود که پرده سینما را به خود می بیند. در این مطلب به بررسی داستان و بازیگران و تاریخ اکران فیلم موربیوس (Morbius) می پردازیم. با فارسی شو همراه باشید.

داستان و بازیگران و تاریخ اکران فیلم موربیوس Morbius

در این فیلم Jared Leto نقش Morbius را بازی می کند، دانشمندی با اختلال خونی نادر که در تلاش برای یافتن درمان و نجات سایر افراد با اختلال مشابه است. در جریان آزمایشات، موربیوس به مشکلی بر می خورد که موجب می شود او به خون آشام تبدیل شود. Tyrese Gibson، Matt Smith، Adria Arjona و Michael Keaton سایر بازیگران اصلی فیلم موربیوس را تشکیل می دهند.

نقش Keaton نقشی خواهد بود که بیشتر طرفداران مارول به آن توجه خواهند داشت. او نقش Adrian Toomes یا همان Vulture در Spider-Man: Homecoming را بازی خواهد کرد، فیلمی که در دنیای مارول رخ می دهد. حضور او گمانه زنی های زیادی را مبنی بر اینکه آیا Morbius به نوعی با دنیای مارول نیز مرتبط است یا نه ایجاد کرده.

Morbius توسط Daniel Espinosa کارگردانی شده؛ کسی که سابقا هدایت فیلم هایی از جمله Safe House، Life و Child 44 را برعهده داشته است. Matt Sazama و Burk Sharpless نیز فیلم نامه را نوشته اند. در اینجا خلاصه رسمی داستان فیلم موربیوس که از طرف سونی منتشر شده را با هم می خوانیم:

«یکی از هیجان انگیزترین و پرتنش ترین شخصیت های مارول به صفحه سینما خواهد آمد، جایی که Jared Leto برنده جایزه اسکار در نقش Michael Morbius به ضدقهرمانی مرموز تبدیل می شود. او که با اختلال خون نادر و خطرناکی دست و پنجه نرم می کند، در تلاش برای نجات سایر افراد همانند خود، دست به قماری بی مهابا می زند. چیزی که در ابتدا یک موفقیت محض به نظر می رسد خیلی زود مشخص می شود درمانی به مراتب بدتر از خود بیماری است.»

تاریخ اکران فیلم موربیوس ابتدا قرار بود در سال ۲۰۲۰ باشد اما همه گیری کووید ۱۹ برنامه دیگری داشت و اکنون این فیلم انتظار ۸ بهمن ماه ۱۴۰۰ را می کشد.

نظر شما در مورد این فیلم چیست؟ آیا مشتاق تماشای ضد قهرمان بعدی مارول هستید؟ می تواند محبوبیت ونوم را کسب کند؟

منبع: Comicbook