داستان و تاریخ انتشار و بازیگران فیلم Gunpowder Milkshake

فیلم Gunpowder Milkshake نتفلیکس، حال و هوای کارهای تارانتینو را دارد

فیلم جدید اکشن نتفلیکس به روزهای عرضه خود نزدیک می شود. Karen Gillan ستاره فیلم، در مصاحبه ای آن را به کارهای تارانتینو تشبیه کرده که در این مطلب ضمن بازگو کردن مصاحبه، به بررسی داستان و تاریخ انتشار و بازیگران فیلم Gunpowder Milkshake نیز می پردازیم. با فارسی شو همراه باشید.

داستان و تاریخ انتشار و بازیگران فیلم Gunpowder Milkshake

داستان فیلم Gunpowder Milkshake از این قرار است که Sam ( کارن گیلن نقش آن را بازی می کند)، زنی قاتل و شجاع که توسط The Firm پرورش یافته و مادر وی نیز قبلا در آن کار می کرده با دو انتخاب مواجه می شود، اینکه به The Firm و رئسای خود وفادار بماند یا جان دختری ۸ ساله را نجات دهد. او مبارزه می کند و با مادر خود و سه دوستش در گروه The Librarians متحد می شود.

همه اتفاقات، روی هم رفته تم انتقام جویی را القا می کند که به فیلم جان ویک کیانو ریوز بی شباهت نیست. البته برخلاف وجوه اشتراک، طبق نظر ستاره فیلم، بیشتر به کارهای کوئنتین تارانتینو شبیه است:

«یه جورایی شبیه دنیای جان ویکه. اسلحه هاشون رو از جایی بر میدارن و به صورت رمزی با هم حرف میزنن. ولی به نظر اتمسفر کاملا متفاوتی داره. یه جورایی عجیب غریب تره. احمقانه تره. واقعا سبک خاصی داره. به نظرم سطحی مثل کارای تارانتینو داره. شاید بیشتر شبیه کیل بیل باشه تا جان ویک.»

البته شباهت ها فقط به اینجا ختم نمی شود. گیلن در مورد سبک مبارزاتی خود توضیحاتی می دهد که به نوعی بداهه است. به عبارتی توانایی Sam در انعطاف پذیری به هنگام مبارزات، ما را به یاد شخصیت Uma Thurman در کیل بیل می اندازد:

«فکر می کنم به خاطر این هستش که مهمات اسلحه ها تموم میشه و به اطراف میرن. و بعد شروع میکنه از هرچه که در اطرافش هست به عنوان سلاح استفاده کردن. یه جایی از توپ بولینگ استفاده می کنه. یه جایی از چمدون استفاده می کنه. درگیری تن به تن که مورد علاقه خودمه. ترجیح میدم اینکارو بکنم تا اینکه در هوا پرواز کنم.»

Lena Headey به عنوان مادر گیلن، Angela Bassett و Carla Gugino و Michelle Yeoh به عنوان گروه The Librarians به او در مبارزات کمک می کنند و Paul Giamatti در نقش Nathan رهبری مجرم و بی رحم، سایر بازیگران فیلم Gunpowder Milkshake را تشکیل می دهند.

تاریخ انتشار فیلم Gunpowder Milkshake در شبکه نتفلیکس برای ۲۳ تیر ۱۴۰۰ تنظیم شده است ضمن اینکه در همان ماه یعنی July نیز برنامه اکران در سینما را دارد.

نظر شما در مورد این فیلم چیست؟ آیا همان جدیت و موفقیت جان ویک و کیل بیل را خواهد داشت؟

منبع: Gamesradar