داستان و بازیگران و تاریخ اکران فیلم Old اولد

فیلم Old آخرین اثر M. Night Shyamalan: ساحل زمان

فیلم جدید M. Night Shyamalan که احتمالا اولد نام دارد در مورد ساحلی است که افراد را پیر می کند. در این مطلب به بررسی داستان بازیگران و تاریخ اکران فیلم Old می پردازیم. با فارسی شو همراه باشید.

داستان و بازیگران و تاریخ اکران فیلم Old اولد

داستان فیلم Old در مورد خانواده ای است که خود را در ساحلی نفرین شده می یابند که ظاهرا راه فراری از آن وجود ندارد. فیلم نامه آن برگرفته از رمان Sandcastle اثر Pierre Oscar Lévy و Frederik Peeters نوشته شده است. بازیگران فیلم Old از جمله Gael García Bernal، Vicky Krieps، Rufus Sewell، Ken Leung، Nikki Amuka-Bird و چند نفر دیگر هستند که در بدترین ساحل دنیا حضور دارند.

در تریلر این فیلم میبینیم که خانواده ای به ساحل وارد می شوند در حالی که افراد دیگری نیز در آنجا مشغول آفتاب گرفتن هستند. بعد از اینکه بچه ای یک جسد را پیدا می کند اتفاقات عجیب شروع می شوند. آن بچه نیز به یکباره پیر می شود به طوری که مادرش در ابتدا او را نمی شناسد. سایر افراد حاضر در ساحل نیز به تدریج شروع به پیر شدن می کنند.

مفهوم فرار کردن از ساحل نیز غیرممکن به نظر می رسد چرا که سعی در فرار دارد بیهوش می شود لذا همگی در این ساحل محبوس هستند. و به نظر می رسد حضور آنها در این ساحل دلیلی دارد.

فیلم Old که خیلی قبل تر به ساخت آن اشاره شده بود اکنون جزئیات بیشتری از آن منتشر شده تا طرفداران آثار Shyamalan را بیشتر از پیش مشتاق تماشای خود کند. تاریخ اکران فیلم Old برای ۱ مرداد ۱۴۰۰ در نظر گرفته شده است. منتظر خبرهای جدیدتر باشید.

یک مطلب مرتبط:  تریلر Venom 2 Let There Be Carnage : ونوم علیه کارنج

نظر شما در مورد این فیلم چیست؟ آیا طرفدار سبک Shyamalan هستید؟ نظر خودتون رو با ما در میون بذارید.

منبع: GamesRadar