داستان و تاریخ انتشار فیلم Orphan: First Kill پیش درآمد فیلم orphan

فیلم Orphan: First Kill پیش درآمد نسخه اول Orphan خواهد بود

طرفداران فیلم Orphan از شنیدن ساخت فصل جدیدی از این داستان، یعنی پیش درآمد فیلم Orphan هیجان زده شده اند. البته اما و اگرهایی در ذهنشان وجود دارد که به آنها می پردازیم. برای این خبر و نیز آگاهی از داستان و تاریخ انتشار فیلم Orphan: First Kill با فارسی شو همراه شوید.

داستان و تاریخ انتشار فیلم Orphan: First Kill پیش درآمد فیلم orphan

گرچه هواداران فیلم Orphan از شنیدن خبر فیلم جدید یتیم خوشحال شدند اما وقتی فهمیدند که قرار است پیش درآمدی بر فیلم قبلی باشد، آن هم با حضور Isabelle Fuhrman بازیگر سابق Esther که اکنون ده سال بزرگتر شده ولی باید نقشی جوان تر از فیلم قبلی را بازی کند برایشان سوال شد که جلوه های بصری چگونه نشان داده خواهد شد. William Brent Bell کارگردان این فیلم به تازگی در مصاحبه ای با Bloody Disgusting در مورد جزئیات ساخت پیش درآمد فیلم Orphan گفت برای اینکه Fuhrman در دید مخاطب به عنوان یک بچه جلوه کند از تکنیک های قدیمی استفاده شده است.

«برای من اینطوری هستش که ما راز فیلم اول رو میدونیم و بازگرداندن Isabelle Fuhrman به این نقش که فرایند طولانی داشت تا تایید بشه خیلی جالب و چالش انگیز بود.» وی همچنین در مصاحبه با Boo Crew podcast گفت «همچنین ما از CGI مدرن استفاده نمی کنیم … منظورم اینه که ما از تکنولوژی دیجیتال استفاده میکنیم، از CGI کمک می گیریم … ولی نه برای ساخت او. تماما از روشهای قدیمی استفاده می کنیم مثل Forced Perspective، زاویه دوربین، تنظیم روشنایی.»

یک مطلب مرتبط:  تریلر Songbird : شکل دنیا چهار سال پس از کووید-19

وی افزود «من اون شخصیت رو خیلی دوست دارم و واقعا میخوام به مخاطبینی که فیلم اول رو دیدن احترام گذاشته بشه و شخصیتش براشون باز بشه. تا بتونن بهتر بشناسنش. و در عین حال همون لذتی رو که ازشخصیتش در فیلم اول بردن رو این بار هم ببرن … و اینکه ایزابل اون نقش رو بازی کنه خیلی باحال میشه.»

فیلم اصلی سال ۲۰۰۹ که Vera Farmiga و Peter Sarsgaard در آن بازی می کردند در مورد والدینی بود که دختربچه ۹ ساله یتیمی به نام Esther (Fuhrman) را به فرزند خواندگی قبول کردند که (اسپویل داستان) رفتارهای عجیب او در نهایت منجر به افشاسازی این می شود که او نه تنها یک بچه نیست بلکه زنی سن بالا و مبتلا به کوتولگی است که از خانواده برای منافع خودش سو استفاده می کند.

طرفداران یقینا از اینکه Bell با وجود رایج شدن تکنولوژی CGI که توسط آن سن بسیاری از بازیگران تغییر داده می شود دیدگاهی متفاوت و چالش انگیزتر را پیش گرفته خوشحال می شوند. وی در توضیحاتی بابت داستان فیلم Orphan: First Kill اشاراتی به ترکیب معصومیت و خشونت در آن کرد:

«فیلم از بسیاری لحاظ حال و هوای بچگانه دارد، ولی از بسیاری جهات دیگر به شدت خشن است. چون او یک روانی خشن است. فیلم واقعا معرکه از آب در اومده. او شخصیتی عاطفی هستش که تشنه عشق هستش ولی نصیبش نمیشه و لذا جنبه ای متفاوت از شخصیتش نمایان میشه که بی رحم هستش. پس فیلم هردو جنبه رو خیلی خوب پوشش میده. پس جنبه ی خوبی از او رو نشون میده و همچنین … جنبه خیلی تاریک او رو. »

یک مطلب مرتبط:  تریلر Rebecca : لیلی جیمز و آرمی هامر در اقتباس جدید "ربکا"

گرچه فیلم هنوز تاریخ انتشار رسمی فیلم Orphan: First Kill مشخص نشده ولی Bell گفت که در مراحل نهایی اتمام فیلم به سر می بریم. پس باید منتظر خبرهای بیشتر در مورد تاریخ انتشار فیلم باشیم.

نظر شما در مورد پیش درآمد فیلم یتیم چیه؟ آیا نسخه اولیه اون رو دیدید؟

منبع: ComicBook