تاریخ اکران و بازیگران فیلم Eternals جاودانگان

گروه ابرقهرمانان جدید مارول در Eternals از Avengers قوی تر است

طبق اظهارات Lia McHugh ستاره فیلم Eternals تیم جدید ابرقهرمان ها از اونجرها قوی تر بوده و قادرند در درگیری آنها را شکست دهند. در این مطلب به بررسی بازیگران و تاریخ اکران فیلم Eternals می پردازیم. با فارسی شو همراه باشید.

تاریخ اکران و بازیگران فیلم Eternals جاودانگان

این ستاره جدید دنیای سینمای مارول که نقش یک جاودان جوان به نام Sprite را به همراه Gemma Chan در نقش Sersi و Richard Madden در نقش Ikaris بازی می کند می گوید مشتاق است تا زورآزمایی و نبرد بین فرازمینی های جاودان و قهرمانان قدرتمند زمین را ببیند. McHugh و Kit Harington در مصاحبه ای با  DISH Nation نظر خود را در مورد اینکه چه کسی نبرد بین Eternals و Avengers را برنده می شوند بیان کردند:

McHugh در مورد اینکه هر کدام از قهرمانان جاودانه قدرتی منحصر به فرد از کیهان را دریافت می کنند گفت: «منظورم اینه که، باید طرفدار تیمم باشم. حتما Eternals برنده میشن درسته؟ ما قدرتهای کیهانی رو داریم، قدرتهای استثنایی نامحدود از سمت خدایان. من فکر می کنم احتمالا ما از Avengers قدرتمندتر باشیم. دوست دارم این نبرد رو ببینم.»

Harington نیز در پاسخ گفت: «به عنوان یک انسان، احساس می کنم Avengers برنده میشن. باید این حق رو به اونها بدم. اونها ما انسان ها رو نجات دادند پس من بهشون وفادار هستم.»

در کتاب های کامیک مارول، انسانی به نام Whitman بر شمشیر Ebony تسلط پیدا می کند و به عنوان ابرقهرمانی به نام Black Knight به انتقام گیرندگان می پیوندد.

وقتی که جاودانگان از سایه بیرون آمده و بر علیه دشمن باستانی بشریت یعنی  The Deviants متحد می شوند از Avengers کمکی دریافت نمی کنند. بعد از وقایع فیلم Avengers: Endgame – که در آن Doctor Strange تقریبا تمام قهرمانان قدرتمند جهان را به منظور نجات دنیا از Thanos گرد هم آورد – جاودانه ها در زمانی که انتقام گیرندگان مثل سابق متحد نیستند حضور دارند.

Nate Moore در بازدید ماه ژانویه از از صحنه Eternals به ComicBook گفت: «دیدگاه من مثل فیلم Spider-Man: Far From Home هستش که پهپادها بر فراز لندن حضور داشتند اما مردم کاری نکردند یا وقتی که Dark Elves در فیلم Thor 2 حضور داشتند اما Tony اونجا نبود. من فکر می کنم فلج کننده خواهد بود اگر هر وقت که چیزی مشهود بود بگیم خب Black Panther میاد درسته؟ باید احساس یک داستان نقد رو داشته باشیم در غیر اینصورت شما همینطور ادامه می دید که خب Doctor Strange پس کجاست؟ اگر اینجاست پس Spider-Man هم باید سر و کله اش پیدا بشه آره؟ فکر میکنم بیش از حد با هم در ارتباط بودن از صرف داستان سازی می تونه خطرناک تر باشه. »

بازیگران فیلم Eternals شامل Gemma Chan، Richard Madden، Kumail Nanjiani، Lauren Ridloff، Brian Tyree Henry، Lia McHugh، Ma Dong-seok، Barry Keoghan، Kit Harington، Salma Hayek و Angelina Jolie هستند. تاریخ اکران فیلم Eternals برای ۱۴ آبان تعیین شده است که در سینماها نمایش داده خواهد شد.

نظر شما در مورد فیلم جاودانگان چیست؟ کدام گروه قوی تر هستند؟ آیا از طرفداران دنیای مارول هستید؟

منبع: Comicbook