داستان فیلم In the Land of Saints and Sinners در سرزمین قدیسان و گنهکاران لیام نیسون

لیام نیسون در فیلم اکشن In the Land of Saints and Sinners بازی می کند

لیام نیسون بازیگر خستگی ناپذیر که با مهارت های رزمی خود پایه ثابت ژانرهای اکشن است طبق گزارش Deadline در سرزمین قدیسان و گنهکاران بازی می کند. در این مطلب به بررسی داستان فیلم In the Land of Saints and Sinners می پردازیم. با فارسی شو همراه شوید.

داستان فیلم In the Land of Saints and Sinners در سرزمین قدیسان و گنهکاران لیام نیسون

داستان فیلم In the Land of Saints and Sinners در یک روستای ایرلندی اتفاق می افتد، جایی که در آن Liam Neeson نقش یک قاتل حرفه ای تازه بازنشسته شده را بازی می کند که خود را در یک بازی موش و گربه ای مرگبار با سه تروریست انتقام جو می بیند. Ciarán Hinds که به تازگی در Belfast به کارگردانی Kenneth Branagh بازی کرده در این فیلم نیز ایفای نقش می کند. فیلم برداری از ماه مارس سال ۲۰۲۲ شروع خواهد شد.

Neeson با Robert Lorenz مجددا همکاری خواهد کرد – او قبلا کارگردانی The Marksman را بر عهده داشت که نیسون در آن نیز حضور داشت. او نقش یک گله دار و دریادار سابق در آریزونا را بازی کرد که باید به پسری جوان در فرار از دست یک مافیای مواد مخدر مکزیکی کمک می کرد. Lorenz همچنین به کرات با Clint Eastwood در ساخت فیلم هایی از جمله American Sniper، Jersey Boys و Mystic River همکاری کرده است.

پروژه های اخیر نیسون که در سال اخیر منتشر شده اند شامل فیلم های اکشن The Ice Road و Honest Thief و کمدی درام Made in Italy است که در کنار پسرش Micheál Richardson به بازی پرداخت. او یکی از نقش های ثابت ژانر اکشن است و به خاطر فیلم های Taken شناخته شده است.

پروژه های بعدی او نیز در این ژانر قرار می گیرند – او قرار است به همراه Emmy Raver-Lampman در فیلم Blacklight، به همراه Guy Pearce و Monica Bellucci در فیلم Memory و به همراه Matthew Modine در فیلم Retribution بازی کند. این بازیگر حقیقتا خستگی ناپذیر به نظر می رسد.

تاریخ انتشار فیلم In the Land of Saints and Sinners هنوز مشخص نشده است.

نظر شما در مورد این فیلم چیست؟ آیا واقعا کسی هست که لیام نیسون و کارهایش را دوست نداشته باشد؟ بهترین فیلم هایی که از او دیده اید چیست؟

منبع: Gamesradar