داستان و بازیگران سریال Three-Body Problem مسئله سه جسم

معرفی سریال جدید علمی تخیلی Three-Body Problem نتفلیکس

The Three-Body Problem سریال جدید علمی تخیلی شبکه نتفلیکس توسط سازندگان Game of Thrones در حال ساخت است و به تازگی ۱۲ نفر از بازیگران آن مشخص شده است. در این مطلب به بررسی داستان و بازیگران حاضر در سریال مسئله سه جسم می پردازیم. با فارسی شو همراه شوید.

داستان و بازیگران سریال Three-Body Problem مسئله سه جسم

Liam Cunningham و John Bradley دو دانش آموخته Game of Thrones ( که نقش های Davos Seaworth و Samwell Tarly را در سریال فانتزی شبکه HBO بازی کردند) در کنار Eiza González، Benedict Wong، Jovan Adepo، Tsai Chin، Jess Hong، Marlo Kelly، Alex Sharp، Sea Shimooka، Saamer Usmani و Zine Tseng بازیگران اصلی سریال مسئله سه جسم را تشکیل می دهند. هنوز اطلاعاتی در مورد نقش آنها منتشر نشده است.

داستان سریال مسئله سه جسم بر اساس رمانی چینی با همین نام به قلم Liu Cixin نوشته شده که در آینده، بشریت در می یابد در این دنیا تنها نیست و باید خود را برای ظهور نیرویی بیگانه از جهانی دور دست آماده کند. عنوان فیلم به سیستم ستاره بیگانه اشاره دارد که گردش ۳ ستاره آن به گونه ای است که سیاره ای همانند زمین را بین دمای بسیار بالا و بسیار پایین در نوسان قرار می دهند و به طور مکرر موجب نابودی ساکنین هوشمند آن می شود. این کتاب به عنوان اولین رمان آسیایی برنده جایزه Hugo سال ۲۰۱۵ شد.

David Benioff و D.B. Weiss هدایت سریال را برعهده دارند در حالی که Alexander Woo به عنوان دستیار سازنده، نویسنده و تهیه کننده اجرایی حضور می یابد. Woo سابقا چند قسمت از سریال True Blood شبکه HBO را نوشته است و همچنین هدایت فصل دوم سریال Terror را نیز بر عهده داشته است در حالی که Benioff و Weiss اولین تجربه خود را به عنوان هدایت گر سریال پس از Game of Thrones در سال ۲۰۱۹ دارند.

هنوز اطلاعاتی در مورد تاریخ انتشار سریال مسئله سه جسم منتشر نشده است.

نظر شما در مورد این سریال چیست؟ یک سریال با محتوای بیگانه و با چنین داستانی جذاب به نظر می رسد؟

منبع: Gamesradar