داستان و تاریخ اکران و بازیگران فیلم Licorice Pizza

معرفی فیلم Licorice Pizza ساخته جدید Paul Thomas Anderson

فیلم جدید پاول توماس اندرسون سفری به یکی از فیلم های درخشان او یعنی Boogie Nights سال ۱۹۹۷ است. در این مطلب به بررسی داستان و بازیگران و تاریخ اکران فیلم Licorice Pizza می پردازیم. با فارسی شو همراه شوید.

داستان و تاریخ اکران و بازیگران فیلم Licorice Pizza

بازیگران فیلم Licorice Pizza که قبلا با عنوان Soggy Bottom معرفی شده بود شامل Bradley Cooper، Sean PennTom Waits، Alana Haim و Cooper Hoffman می شوند. داستان فیلم Licorice Pizza نیز در مورد پسری دبیرستانی به نام Gary Valentine (با بازی Hoffman) است که در راه تبدیل شدن به یک بازیگر باید با چالش های جوانی دست و پنجه نرم کند. در این راه او با Jon Peters (با بازی Cooper) آشنا و دوست می شود، یک تولیدکننده آمریکایی فیلم های سینمایی که با فیلم Batman (1989) و A Star Is Born شناخته شده است. به طور جالبی Cooper نسخه بازسازی شده A Star is Born سال ۲۰۱۸ را کارگردانی کرده و خود در آن بازی کرده.

از جمله فیلم های شناخته شده اندرسون می توان Hard Eight، Boogie Nights، Magnolia، Punch-Drunk Love، There Will Be Blood، The Master و Inherent Vice را نام برد. تولید فیلم پیتزای شیرین بیان در ابتدا قرار بود بهار یا تابستان سال ۲۰۲۰ شروع شود اما به علت همه گیری کرونا برنامه به عقب افتاد. فیلم در پاییز سال ۲۰۲۰ در شهر لس آنجلس فیلم برداری شد و در ماه نوامبر وارد مراحل پس از فیلم برداری گردید.

تاریخ اکران فیلم Licorice Pizza دو مرحله ای خواهد بود که ابتدا ۵ آذر ۱۴۰۰ به صورت محدود نمایش داد خواهد شد و سپس برای کریسمس اکران گسترده صورت می گیرد.

نظر شما در مورد این فیلم چیست؟ آیا با کارهای این کارگردان آشنا هستید؟

منبع: Gamesradar