داستان فیلم the son دنباله فیلم the father

هیو جکمن و لارا درن به دنباله فیلم برنده اسکار The Father پیوستند

فیلم The Son دنباله فیلم The Father ساخته Florian Zeller که کاندیدای چندین جایزه اسکار بود اکنون هیو جکمن و لارا درن را نیز به بازیگران خود اضافه کرده است. برای بررسی بیشتر خبر و اطلاع از داستان فیلم The Son با فارسی شو همراه شوید.

داستان فیلم the son دنباله فیلم the father

درام پیش رو توسط Zeller و Christopher Hampton نوشته خواهد شد. داستان فیلم The Son در مورد فردی به نام Peter (جکمن) است که زندگی پر مشغله وی، همسرش Emma و فرزندشان با ظاهر شدن همسر سابق و پسرش Nicholas به آشفتگی می افتد. فرزند پیتر فردی دردسرساز، غیرصمیمی، عصبانی و از مدرسه فراری است. او سعی دارد تا به نیکولاس کمک کند اما وضعیت او کل خانواده را به دردسر می اندازد.

تهیه کنندگی فیلم دوم زلر توسط Iain Canning، Emile Sherman و Joanna Laurie انجام می شود که جایزه اسکار را در کارنامه خود دارند. همچنین Film4 نیز در پشتیبانی مالی فیلم کمک خواهد کرد.

نویسنده و کارگردان فیلم The Father در حال حاضر از نمایش فیلمش در آمریکا و Sony Pictures Classics که اوایل امسال اکران شد لذت می برد. این فیلم که ستارگانی همچون Anthony Hopkins و Olvia Colman در آن بازی می کنند تاکنون دو جایزه BAFTA را برنده شده و نامزد ۶ جایزه اسکار شامل بهترین تصویربرداری، فیلمنامه، تدوین، طراحی تولید، بازیگر مرد نقش اول و بازیگر زن نقش دوم گردیده است.

Laura Dern نقش سابق خود به عنوان دکتر Ellie Sattler را در فیلم Jurassic World: Dominion بازی خواهد کرد که در حال حاضر قرار است تابستان سال آینده در تاریخ ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ اکران شود. هیو جکمن نیز به Musical Man باز خواهد گشت. اجراهای این برنامه قرار است در ۲۹ آذر ۱۴۰۰ انجام شده و به صورت رسمی در ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ باز گشایی شود.

یک مطلب مرتبط:  تریلر Land : زنی داغدار به دنبال یک زندگی جدید

نظر شما در مورد این فیلم چیست؟ آیا فیلم The Father را تماشا کرده اید؟ نظر خودتون رو با ما در میون بذارید.

منبع: GamesRadar