تاریخ اکران و داستان و پوستر رسمی فیلم پاکسازی ابدی the forever purge

پوستر رسمی فیلم The Forever Purge آخرین دنباله مجموعه Purge منتشر شد

فیلم The Forever Purge قرار است آخرین فیلم این مجموعه داستانی باشد و درحالی که مقرر شده در اواخر تابستان منتشر شود طرفداران در مورد داستان آن اطلاعی ندارند و اکنون تریلر و پوستر عجیب آن منتشر شده. برای آگاهی از داستان و تاریخ اکران و دیدن پوستر رسمی فیلم پاکسازی ابدی با فارسی شو همراه شوید.

تاریخ اکران و داستان و پوستر رسمی فیلم پاکسازی ابدی the forever purge

پوستر رسمی فیلم پاکسازی ابدی همانند نسخه های قبل از خود تصویر کلیشه ای فرد ماسک داری را نشان می دهد که پوشش مراسم سالیانه پاکسازی را دارد، اما چیزی که در این پوستر متفاوت است مردی مسلح سوار بر اسب است که مفاهیم جدیدی را منتقل می کند:

تاریخ اکران و داستان و پوستر رسمی فیلم پاکسازی ابدی the forever purge

داستان فیلم پاکسازی ابدی در مورد گروهی زیرزمینی است که دیگر مراسم سالیانه پاکسازی آنها را ارضا نمی کند و تصمیم دارند آمریکا را در یک مراسم کشتار بدون پایان درگیر کنند، مراسمی که هیچ کس در آن امنیت ندارد. Adela و شوهرش Juan در تگزاس زندگی می کنند در حالی که Juan در مزرعه خانواده ثروتمند تاکر کار می کند. خوان بزرگ خاندان تاکر یعنی Caleb را تحت تاثیر قرار می دهد که منجر به برافروخته شدن آتش حسادت Dylan فرزند کیلب می شود.

روز بعد از پاکسازی یک گروه ماسک دار پاکساز به خانواده تاکر حمله می کنند از جمله همسر و خواهر دیلان و دو خانواده را مجبور می کنند علیه همدیگر بجنگند درحالی که آمریکا در آشوب و در حال تجزیه است. James DeMonaco که سازنده مجموعه پاکسازی است نویسندگی این فیلم را برعهده دارد و Everardo Gout آن را کارگردانی می کند، کسی که نویسندگی و کارگردانی فیلم Days of Grace برنده جوایز گوناگون را در کارنامه خود دارد.

تاریخ اکران فیلم پاکسازی ابدی در ۱۱ تیر ۱۴۰۰ و از طریق سینماها خواهد بود.

آیا شما هم منتظر اکران این فیلم هستید؟ نسخه های قبلی آن را دیده اید؟ نظرتان چیست؟

منبع: ComicBook