بازیگران و تاریخ اکران فیلم Venom: Let There Be Carnage فیلم ونوم 2

پوستر رسمی فیلم Venom: Let There Be Carnage منتشر شد

سرانجام کارنیج رونمایی شد. طرفداران مارول مدت زیادی منتظر بودند تا نگاهی به این فیلم بیندازند ولی به علت تاخیرهای مکرر تاریخ اکران، روند رونمایی از آن نیز مکرر به تعویق افتاد. با ثابت ماندن تاریخ انتشار بالاخره شرکت سونی اولین تریلر و پوستر فیلم ونوم ۲ را منتشر کرد. برای آگاهی از بازیگران و تاریخ اکران فیلم Venom: Let There Be Carnage با فارسی شو همراه شوید.

بازیگران و تاریخ اکران فیلم Venom: Let There Be Carnage فیلم ونوم 2

اگر شما هیاهوی ادی براک و سیمبیوتش در اولین فیلم ونوم را دوست دارید پس فیلم Venom: Let There Be Carnage را باید در صدر انتظارات خود قرار دهید. از تریلر منتشر شده آن به نظر می رسد این دنباله خیلی بر هیجان و دیوانگی اتکا دارد. در این حین پوستر رسمی فیلم، رفتار سیمبیوت را در سطحی بالاتر نشان می دهد. شما می توانید تصویر پوستر را در زیر مشاهده کنید.

بازیگران و تاریخ اکران فیلم Venom: Let There Be Carnage فیلم ونوم 2

همچنین در توئیتی که شرکت سونی برای پوستر منتشر کرده خیلی ماهرانه با کلمات بازی شده و از “Opening Wide” به معنای زیاد باز شدن و یا گسترده شدن برای دو مفهوم دهان سیمبویت ها و نیز اکران فیلم استفاده کرده. خوبه بدونید که تاریخ اکرانT مجدد به تعویق نیفتاده چرا که پوستر و تریلر تاریخ اکران فیلم Venom: Let There Be Carnage را ۲ مهر ماه نشان می دهند.

یک مطلب مرتبط:  تریلر Outside the Wire : «آنتونی مکی» در نقش یک نیمه انسان

تام هاردی در فیلم Venom 2 در نقش ادی براک و Woody Harrelson در نقش Cletus Kasady ایفای نقش خواهند کرد. سایر بازیگران فیلم Venom: Let There Be Carnage شامل Michelle Williams، Stephen Graham، Naomie Harris و Peggy Lu می شوند. کارگردانی این فیلم را Andy Serkis به نویسندگی Kelly Marcel انجام داده است.

در کامیک ها کارنیج سیمبیوتی است که به قاتل سریالی دنیای مارول یعنی Cletus Kasady متصل می شود. براک و کسدی برای مدتی در یک زندان به سر می بردند که در نهایت کسدی با فرزند ونوم پیوند برقرار می کند. سیمبیوت جدید کارنیج نام دارد. ونوم علاقه ای به بچه اش ندارد و درحالی که خود او کمتر شرور و ضدقهرمان شده کارنیج یک قاتل ترسناک باقی می ماند.

کارنیج همچنین مرکز یکی از بزرگترین تقاطع های داستانی مرد عنکبوتی و ونوم در دهه ۹۰ میلادی یعنی Maximum Carnage است. در این رویداد مرد عنکبوتی و ونوم با هم متحد می شوند تا کارنیج و تعداد زیاد دیگری سیمبیوت که تولید کرده را شکست دهند.

تا به اینجا به نظر می رسد فیلم های ونوم دنیای منحصر به خود را دارند و با هیچکدام از شخصیت های مردعنکبوتی دنیای مشترک ندارند. این می تواند در آینده تغییر کند ولی سونی و مارول هنوز به این مطلب اشاره نکرده اند.

یک مطلب مرتبط:  تریلر سریال WandaVision مارول منتشر شد

نظر شما در مورد فیلم ونوم ۲ چیه؟ آیا نسخه اول اون رو دیدید؟ طرفدارش هستید یا نه؟

منبع: ۱-۲ Comicbook