پیوستن ethan hawke به فیلم knives out 2 و بازیگران فیلم knives out 2 چاقوکشی 2

تصاویر فیلم Knives Out 2 نشان می دهد Ethan Hawke به این فیلم پیوسته است

فیلمبرداری فیلم چاقوکشی ۲ اکنون در یونان در حال انجام است و یک عضو جدید در صحنه فیلم برداری دیده شده. تصاویر منتشر شده حاکی از پیوستن Ethan Hawke به فیلم Knives Out 2 است. در این مطلب به بررسی این خبر و بازیگران فیلم Knives Out 2 می پردازیم. با فارسی شو همراه باشید.

پیوستن ethan hawke به فیلم knives out 2 و بازیگران فیلم knives out 2 چاقوکشی 2

باقی بازیگران فهرست الف فیلم اعلان رسمی دریافت کردند فلذا عجیب به نظر می رسد که ایثن هاک اعلامیه رسمی نداشته است. همچنین دیدن او در صحنه فیلم برداری موجب غافلگیری است چرا که در حال حاضر در میانه فیلم برداری سریال Moon Knight مارول در کنار Oscar Isaac است. به هرحال، حضور او در صحنه های فیلم برداری، پیوستن Ethan Hawke به Knives Out 2 را تایید می کند- لباس سفید بر تن داشته و موهایش بسته شده است و اسلحه را به سمت بازیگر دیگر فیلم Dave Bautista نشانه رفته.

تنها بازیگری که از Knives Out 1 بازگشته Daniel Craig است که در نقش Benoit Blanc ایفای نقش می کند. باقی لیست بازیگران فیلم Knives Out 2 از چهره های جدید تشکیل شده که در کنار Craig، Bautista و Hawke بر صحنه می روند که Edward Norton، Janelle Monáe، Kathryn Hahn، Leslie Odom Jr، Kate Hudson، Madelyn Cline، Jessica Henwick و Jada Pinkett Smith از جمله آنها هستند. Rian Johnson به عنوان کارگردان، نویسنده و تهیه کننده حضور دارد.

به غیر از لیست بازیگران و اینکه می دانیم یک داستان پلیسی دیگر پیش رو داریم، چیز دیگری در مورد فیلم چاقوکشی ۲ نمی دانیم. از آنجایی که فیلمبرداری در ساحل زیبای یونان رخ می دهد می توانیم حدس بزنیم این داستان احتمالا در مورد افرادی است که به تعطیلات رفته اند و اگر مثل داستان قبل باشد احتمالا یک خانواده ثروتمند خواهیم داشت.

زمانی که فیلم عرضه شود بلافاصله در نتفلیکس منتشر خواهد شد. در ماه می گذشته، این استریمر بیش از ۴۰۰ میلیون دلار بابت خرید حق دو دنباله برای فیلم Knives Out پرداخت کرد پس یقینا فیلم Knives Out 3 را نیز در راه خواهیم داشت. در فیلم اصلی، Benoit Blanc به دنبال مرگ پدر یک خانواده ثروتمند و بهم ریخته، مشغول تحقیقات شد. لیست بازیگران آن از لیست دنباله آن چیزی کم نداشت و افرادی از جمله Christopher Plummer، Jamie Lee Curtis، Chris Evans، Toni Collette و Ana de Armas را در خود جای داده بود.

نظر شما در مورد این فیلم چیست؟ قسمت اول آن را دیده اید؟

منبع: Gamesradar