داستان فیلم The Pale Blue Eyes

پیوستن Gillian Anderson به Christian Bale در فیلم جدید ترسناک نتفلیکس

Gillian Anderson، Robert Duvall و Timothy Small به سایر بازیگران فیلم ترسناک “چشم آبی روشن” نتفلیکس ملحق شدند. Christian Bale و Harry Melling قبلا به این فیلم پیوسته بودند. در این مطلب فارسی شو به بررسی داستان فیلم The Pale Blue Eyes می پردازد. با ما همراه باشید.

داستان فیلم The Pale Blue Eyes

داستان فیلم ترسناک The Pale Blue Eyes به کارگردانی Scott Cooper تلاش برای حل معمای قتلهای زنجیره ای که در دانشکده افسری آمریکا در West Point شهر New York در سال ۱۸۳۰ رخ داد را دنبال می کند و بر یک دانشجوی جوان افسری که Melling نقش او را بازی می کند و بعدها نویسنده Edgar Allan Poe شد متمرکز است. Bale نیز نقش کاراگاه قتل ها را بازی میکند.

Scott Cooper فیلمنامه را از رمانی با همین نام به قلم Louis Bayard اقتباس کرد. آخرین کار این کارگردان و نویسنده، فیلم ترسناک Antlers با بازی Jesse Plemons و Keri Russell بود. کوپر و بیل کارهای مشترک زیادی با هم داشته اند که Out of the Furnace در سال ۲۰۱۳ و Western Hostiles در ۲۰۱۷ از جمله آنها می باشند.

Gillian Anderson اخیرا در چند برنامه نتفلیکس از جمله نقش Margaret Thatcher در فصل چهارم سریال The Crown، نقش Jean Milburn در فصل سوم سریال Sex Education و صداپیشگی Cat در انیمیشن Robin Robin شرکت داشته است. Duvall برای بازی در فیلم های کلاسیکی از جمله True Grit، The Godfather و Apocalypse Now شناخته شده است، در حالی که Spall اخیرا به همراه Kristen Stewart در Spencer بازی کرده است.

در مورد تاریخ اکران این فیلم هنوز خبری منتشر نشده است. نظر شما در مورد این فیلم چیست؟ با سایر کارهای این کارگردان چقدر آشنایی دارید؟

منبع: Gamesradar