داستان سریال The 39 Steps نتفلیکس

بندیکت کامبربچ نقش اول سریال The 39 Steps ساخته جدید نتفلیکس خواهد بود

طبق گزارش Deadline، بندیکت کامبربچ در سریال The 39 Steps ساخته جدید نتفلیکس بر اساس رمانی با همین نام که آلفرد هیچکاک نیز فیلمی با همین نام دارد به عنوان نقش اول بازی خواهد کرد. برای بررسی بیشتر این خبر و داستان سریال The 39 Steps با فارسی شو همراه شوید.

داستان سریال The 39 Steps نتفلیکس

داستان سریال The 39 Steps نتفلیکس که طبق گزارشات، مجموع اپیزودهای آن شش ساعت خواهد بود در مورد مردی معمولی به نام Richard Hannay (بندیکت کامبربچ) است که درگیر توطئه ای بزرگ و سراسری برای تغییر نظم جهانی می شود – ۳۹ گامی که دنیا را تغییر خواهد داد و تنها Hannay در سر راه آن قرار دارد.

Edward Berger که با Benedict Cumberbatch در سال ۲۰۱۸ روی مینی سریال Patrick Melrose کار کرده بود کارگردانی سریال را برعهده دارد و Mark L. Smith نویسنده فیلم موفق The Revenant برای این سریال نیز دست به قلم خواهد شد. Berger همچنین کارگردانی و تهیه کنندگی اپیزودهایی از سریال Your Honor با نقش اولی Bryan Cranston را برعهده داشته، در حالی که Smith نویسندگی فیلم درام علمی تخیلی The Midnight Sky به کارگردانی جورج کلونی را انجام داده است.

در فیلم آلفرد هیچکاک دو بازیگر Robert Donat و Madeleine Carroll ایفای نقش کردند و رمانی که بر اساس آن ساخته شده بود توسط John Buchan اولین بار در سال ۱۹۱۵ منتشر گردید. با این حال سریال جدید نتفلیکس داستان را مطابق عصر حاضر به روزرسانی خواهد کرد تا ارائه فیلمی هیجان انگیز و محرک با صحنه های اکشن را تضمین کند. فیلمبرداری مجموعه نیز از سال آینده آغاز خواهد شد.

یک مطلب مرتبط:  Christopher McQuarrie کارگردان فیلم ماموریت غیر ممکن 7 از انتشار تریلر سخن می گوید

کامبربچ آخرین بار به عنوان نقش مکمل در درام The Mauritanian در کنار Jodie Foster و Tahar Rahim بازی کرده و در حال حاضر دنباله فیلم Doctor Strange را در دستور کار دارد. او همچنین به پیتر پارکر در Spider-Man 3 کمک خواهد کرد.

منبع: GamesRadar