تاریخ اکران و پیوستن دانی ین به جان ویک 4

Donnie Yen به عنوان دوست قدیمی Keanu Reeves به جان ویک ۴ می پیوندد

دانی ین تا کنون آخرین بازیگری است که به فیلم جان ویک ۴ پیوسته است. طبق گزارش Deadline شخصیت ین به عنوان دوست قدیمی ویک توصیف شده که گذشته و دشمنان مشترکی دارند. برای بررسی بیشتر این خبر و آگاهی از تاریخ اکران فیلم جان ویک ۴ با فارسی شو همراه باشید.

تاریخ اکران و پیوستن دانی ین به جان ویک 4

Donnie Yen بازیگر اهل هنگ کنگ که توانایی های رزمی بسیار خوبی دارد شهرت خود را احتمالا به خاطر نقشش در مجموعه فیلم های Ip Man به عنوان استاد اعظم هنر رزمی وینگ چون کسب کرده. او در فیلم های Rogue One: A Star Wars Story، xXx: Return of Xander Cage و Mulan نیز نقش مکمل داشته است.

ین در این فیلم به Sawayama آهنگساز انگلیسی-ژاپنی می پیوندد که البته هنوز از نقش این فرد مطلع نیستیم. Ian McShane نیز نقش سابق خود به عنوان Winston را مجدد بر عهده خواهد گرفت. Chad Stahelski نیز که در تمام نسخه های جان ویک نقش کارگردان داشته در این فیلم نیز سکان هدایت را برعهده خواهد گرفت. او در دو نسخه ابتدایی در کنار David Leitch کارگردانی کرده بود. Stahelski همچنین به عنوان بدل کیانو ریوز در نسخه اول Matrix بازی کرده است.

Shay Hatten نویسنده فیلم Army of the Dead و Michael Finch فیلم نامه نویسی جان ویک ۴ را انجام خواهند داد. Stahelski در مصاحبه خود گفت: «ما خیلی خوش شانسیم که Donnie Yen به ما پیوسته. خیلی مشتاق کار با او در نقش جدید هستم.»

یک مطلب مرتبط:  تریلر سریال Unsolved Mysteries نتفلیکس منتشر شد

فیلم برداری فیلم این ماه شروع خواهد شد که بخش اعظم آن در فرانسه و برلین و بخش هایی نیز در ژاپن انجام می گیرد. البته شهر نیویورک نیز به عنوان یکی از پایگاه های اصلی ویک حضور خواهد داشت. طرح های ابتدایی برای نسخه چهارم این بود که بلافاصله پس از آن جان ویک ۵ فیلم برداری شود. اینکه نسخه پنجم آن هنوز در دست برنامه است نامشخص است، شاید به علت همه گیری کرونا تعلیق شده یا شاید استودیو منتظر بررسی میزان موفقیت و کسب در آمد جان ویک ۴ است.

تاریخ اکران فیلم جان ویک ۴ برای ۶ خرداد ۱۴۰۱ مشخص شده که در سینماها اکران خواهد شد. تا آن موقع باید منتظر خبرهای بیشتر باشیم. نظر شما در مورد مجموعه فیلم های جان ویک چیست؟ حضور دانی ین آیا به آتش این فیلم خواهد افزود یا خیر؟

منبع: Gamesradar