تاریخ اکران و بازیگران فیلم Jackass 4 فیلم کله خر 4 فیلم jackass forever

Jackass Forever، عنوان رسمی فیلم Jackass 4 اعلام شد

بازیگران فیلم محبوب کله خر بار دیگر با کارهای مضحک و خطرناک خود به صحنه سینما باز می گردند. به تازگی عنوان اصلی این فیلم به همراه تعدادی عکس جدید منتشر شده است. در این مطلب به بررسی بازیگران و تاریخ اکران فیلم Jackass 4 می پردازیم. با فارسی شو همراه شوید.

تاریخ اکران و بازیگران فیلم Jackass 4  فیلم کله خر 4 فیلم jackass forever

در حالی که عنوان فیلم Jackass 4 تا چندی پیش نامشخص بود، استودیوهای Paramount Pictures و MTV Entertainment بالاخره دوشنبه از عنوان اصلی رونمایی کردند. نام Jackass Forever با توجه به محبوبیتی که بازیگران این فیلم در طی سالهای گذشته برای خود کسب کرده و میراثی که به جای گذاشته اند مناسب به نظر می رسد.

در کنار رونمایی از عنوان رسمی فیلم، اولین تصاویر فیلم به همراه لیست بازیگران آن نیز ارائه شد. کله خر در اینستاگرام نیز به تبلیغ رسمی پرداخت تا فیلم جدید در کنار انتشار عکس های آن در ذهن مردم برجسته شود.

بازیگران فیلم Jackass 4 شامل بازگشت Johnny Knoxville، Steve-O، Chris Pontius، Dave England، Wee Man، Danger Ehren و Preston Lacy اند. بازیگران جدید این فرنچایز از جمله Jasper، Rachel Wolfson، Sean “Poopies” McInerney، Zach Holmes و Eric Manaka هستند. کارگردانی فیلم را Jeff Tremaine در کنار تهیه کنندگی Knoxville و Spike Jonze بر عهده دارد. Shanna Newton و Greg Iguchi نیز به عنوان تهیه کننده اجرایی حضور خواهند داشت.

در اینجا نگاهی به خلاصه رسمی فیلم Jackass Forever می اندازیم:

«به منظور جشن گرفتن لذت دیدار مجدد بهترین دوستان و نمایش کارهای احمقانه، بازیگران اصلی کله خر به کمک بازیگران جدید برای ارائه کارهای خنده دار مضحک و بی معنی و البته خطرناک دور هم جمع شده اند. جانی و تیمش تا ۲۲ اکتبر نهایت تلاش خود را می کنند. »

تاریخ اکران فیلم Jackass 4 در سینماها ۳۰ مهر ۱۴۰۰ خواهد بود.

نظر شما در مورد این فیلم چیست؟ آیا از طرفداران آن هستید؟ منتظر دیدن عملکرد بازیگران جدید هستید؟ نظر خودتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Comicbook