داستان و بازیگران فیلم The Last Manhunt جیسون موموا

Jason Momoa در فیلم وسترن The Last Manhunt بازی می کند

اولین تصویر از فیلم آخرین شکارچی مجرم، جیسون موموا که در نویسندگی آن نیز دخیل است را نشان می دهد. در این مطلب به بررسی داستان و بازیگران فیلم The Last Manhunt می پردازیم. با فارسی شو همراه شوید.

داستان و بازیگران فیلم The Last Manhunt جیسون موموا

داستان فیلم The Last Manhunt طبق گزارش سایت Deadline روایت واقعی آخرین شکارچی تبهکار در آمریکا را در دنیای قدیم غرب را بیان می کند که بر اساس تاریخ سینه به سینه قبیله Chemehuevi در Joshua Tree ایالت کالیفرنیا است. داستان فیلم که در سال ۱۹۰۹ رخ می دهد Willie Boy (با بازی Martin Sensmeier) و معشوقه اش Carlota (با بازی Mainei Kinimaka) را نشان می دهد که پس از شلیک تصادفی به پدرش (با بازی Zahn McClarnon) شروع به فرار می کنند.

این داستان قبلا نیز به وسیله فیلم Tell Them Willie Boy is Here در سال ۱۹۶۹ با بازی Robert Redford در نقش Sheriff Frank Wilson در صفحه سینما نشان داده شده است.

در این نسخه، موموا نقش شخصیتی به نام Big Jim را بازی می کند؛ گرچه هنوز مشخص نیست نقش او در داستان چه تاثیری دارد. این بازیگر محبوب همچنین به عنوان کمک نویسنده و تهیه کننده اجرایی فیلم فعالیت داشته است. Lily Gladstone که در فیلم Killers of the Flower Moon در کنار Leonardo DiCaprio بازی می کند، در این فیلم نقش مادر Carlota را بازی می کند و سایر بازیگران فیلم The Last Manhunt شامل Raoul Max Trujillo، Brandon Oake و Tantoo Cardinal این فیلم به طور برجسته ای از بومیان آمریکا انتخاب شده اند.

شکوفایی جیسون موموآ وقتی رخ داد که او در سال ۲۰۱۱ نقش Khal Drogo را در سریال Game of Thrones بازی کرد. از آن پس او نقش Arthur Curry یا همان Aquaman را در دنیای DC و Duncan Idaho را در فیلم Dune بازی کرده است. وی همچنین در سریال شبکه Apple TV Plus به نام See بازی کرده است.

تاریخ انتشار این فیلم هنوز مشخص نشده است. نظر شما در مورد آن چیست؟ چه سبک فیلم های شبیه آن سراغ دارید؟

منبع: Gamesradar