بازیگران و داستان سریال لایو-اکشن رزیدنت اویل resident evil و پیوستن Lance Reddick

Lance Reddick در نقش Albert Wesker به سریال جدید رزیدنت اویل می پیوندد

Albert Wesker برگشته است تا ویرانی ایجاد کند. محصول جدید لایو-اکشن نتفلیکس با حضور Lance Reddick در نقش شرور در حال ساخت است و ما در این مطلب به بررسی داستان و معرفی بازیگران سریال لایو-اکشن رزیدنت اویل می پردازیم. با فارسی شو همراه باشید.

بازیگران و داستان سریال لایو-اکشن رزیدنت اویل resident evil و پیوستن Lance Reddick

گرچه ساخت سریال جدید Resident Evil نتفلیکس ابتدا در اکتبر گذشته اعلام شد ولی جزئیات آن هنوز پوشیده مانده است. با این حال ما اطلاعات خلاصه ای را در مورد داستان سریال رزیدنت اویل در اختیار شما می گذاریم که در آن نشان می دهد سریال چگونه طی سی سال رخ می دهد در حالی که ویروس T دنیا را گرفتار خود کرده است:

«در خط زمانی اول، دو خواهر چهارده ساله به نام های Jade و Billie Wesker به شهر جدید Raccoon نقل مکان می کنند. شهری تازه ساز و یکپارچه. هرچه بیشتر در آنجا زمان می گذرد بیشتر می فهمند که شهر چیزی بیشتر از آن است که دیده می شود و پدرشان ظاهرا رازهای تاریکی را پنهان کرده. رازهایی که می تواند دنیا را نابود کند.»

در خط زمانی دوم «کمتر از ۱۵ میلیون نفر جمعیت در جهان زنده مانده و بیش از ۶ میلیارد هیولا که انسان ها و حیوانات آلوده شده اند آنها را محاصره کرده اند. Jade که اکنون ۳۰ سال دارد در حال تلاش برای بقا در این دنیای جدید است و علاوه بر آن، رازهای گذشته او در مورد خواهر و پدر و خودش نیز به دنبال اوست.»

Lance Reddick سابقا در فیلم هایی از جمله John Wick، The Wire و Fringe ایفای نقش کرده است. در کنار او Ella Balinska و Tamara Smart و Siena Agudong و Adeline Rudolph و Paola Nuñez نیز سایر بازیگران سریال لایو-اکشن رزیدنت اویل را تشکیل می دهند که البته نقش آنها فعلا نا مشخص است. نتفلیکس ۸ قسمت را برای رزیدنت اویل در نظر گرفته و Constantin Film نقش تهیه کنندگی آن را بر عهده دارد. البته این سریال با سریال دیگر رزیدنت اویل که به نتفلیکس می آید نباید اشتباه گرفته شود. آن سریال دیگر انیمیشنی بوده و Resident Evil: Infinite Darkness نام دارد که داستان Leon و Claire را پس از نابودی شهر Racoon روایت می کند.

در مورد تاریخ انتشار اطلاعاتی در دست نیست لذا برای اطلاعات بیشتر باید منتظر بمانیم. نظر شما در مورد این سریال جدید چیست؟ آیا همانند واکینگ دد موفق خواهد بود یا خیر؟

منبع: GamesRadar